Hazine Avcıları Filmi tvde ilk kez yayınlanan filmler Ekibimizin aradığı eserler, düşman sınırlarında gizlidir ve ortaya çıkarılmaları için kahramanlarımız her türlü tehlikeyi göze almışlardır… yayın saati saati: 23.20

Hazine Avcıları Filmi ATV’de hangi gün: 11 Mart Cumartesi / 2017

Hazine Avcıları Filmi Konusu: Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney’nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.

Askerlikle herhangi bir ilişkisi olmayan, ortak noktaları sanata değer vermeleri olan yedi insanın, Nazi hırsızların çaldığı değerli eserleri sahiplerine ulaştırma çabalarını izliyoruz. Ekibimizin aradığı eserler, düşman sınırlarında gizlidir ve ortaya çıkarılmaları için kahramanlarımız her türlü tehlikeyi göze almışlardır.

Yayın Tarihi : 11 Mart 2017 / Cumartesi

Yayın Saati : 23.20

Yapım Yılı : 2014

Yönetmen : George Glooney

Türü : Aksiyon, Savaş, Dram

Oyuncular : George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, John Goodman

SON DAKİKA!!!  Baskın Günü Filmi | tvde ilk kez ATV | 5 Mart 2017