Yarışması  ile başlıyor; Yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarı çıkıyor ve 12 soruyu doğru cevaplamayı başarırsa tam 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi oluyor!

Milyonluk Resim Yarışması son bölüm hangi gün: verilecek / 2017, Milyonluk Resim Yarışması bölüm yayın saati: verilecek.

Hasret sona eriyor, Selçuk Yöntem ekranlara geri dönüyor! Hem de tam 1 milyon liralık büyük ödülle! Bir resim bin kelimeden çok daha fazla şey anlatabilir…“Milyonluk Resim” tam da bu noktadan yola çıkıyor ve bugüne kadar gördüğünüz bilgi yarışmalarının ötesinde bir formatla izleyicilerle buluşuyor…

Milyonluk Resim Son Bölüm – Bugün Stüdyodaki dev ekranda bir resim açılıyor ve resimle bağlantılı soru ekranlara geliyor… Yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarı çıkıyor ve 12 soruyu doğru cevaplamayı başarırsa tam 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi oluyor!

“Milyonluk Resim”in özel olarak hazırlanan uygulamasıyla ekran başındaki izleyicilerde aynı anda yarışıp bu büyük heyecana ortak oluyor…

Selçuk Yöntem’le “Milyonluk Resim” çok yakında FOX ‘ta!

SON DAKİKA!!!  Milyonluk Resim 26 Ağustos Fox TV, Selçuk Yöntem 26.08.2017