İlk Buluşma programı Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu ile başladı ; Bu gece şkalardan Ahmet’in eşini kıskandırma şakası unutulmayacak şakalardan olacak….

FOX TV’de Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu İlk Buluşma son bölüm hangi gün: 16 Temmuz Pazar / 2017, Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu ile İlk Buluşma programı bölüm yayın saati: 22.30’da

Kameralarla dolu bir mekan… Garsonundan aşçısına, komisinden temizlikçisine kalabalık bir oyuncu ekibi… Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde ekiple iletişim kuran iki sunucu ve bir şaka kurbanı…

İlk Buluşma Son Bölüm – Bugün İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda; Başına geleceklerden habersiz şaka kurbanını mekana getiren kişi, mekanda kaldıkları sürece sunucuların istekleri doğrultusunda her biri diğerinden daha zor beş farklı etaptan geçmeye çalışacak ve her şeyden habersiz şaka kurbanıyla beraber para kazanma şansını elde edecek. Bu çok konuşulacak şaka programıyla eğlenmeye hazır mısınız?

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı yeni şaka programı “İlk Buluşma” FOX’ta!

SON DAKİKA!!!  Gerçeğin Peşinde 31 Mayıs 2017 Serap Paköz TV8