Evim Lokanta Genç şef Burak Zafer Sırmaçekici tarifleri ; Bu bölümde annesi Havva Hanım ve Ayşe Hanım da kendisine eşlik edecek. Mahallelinin çat kapı gelebildiği, komşuların yemekle ilgili her türlü konuyu Burak Şef ile konuşabildiği…

Evim Lokanta son bölüm hangi gün: 10 Temmuz Pazartesi / 2017, Evim Lokanta yemek programı bölüm yayın saati: 10:45’de

Genç şef Burak Zafer Sırmaçekici’nin hem yemek tariflerini geliştirdiği hem de dünya mutfaklarından geleneksel tariflere kadar pek çok yemeğin tarifini verdiği programda, annesi Havva Hanım ve Ayşe Hanım da kendisine eşlik edecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan Evim Lokanta’da sadece yemek tarifleri olmayacak. Programda, kimi zaman bir ev hanımı olan anne Havva Hanım profesyonel olan oğluna müdahale edecek; kimi zaman ise, Burak Şef’in annesine verdiği pratik bilgiler eğlenceli anlara sahne olacak.

Evim Lokanta Son Bölüm – Bugün Mahallelinin çat kapı gelebildiği, komşuların yemekle ilgili her türlü konuyu Burak Şef ile konuşabildiği, bazen Burak Şef’in, bazen de komşuların yeni bir şeyler öğrendiği, hayata dair sohbetlerin yer aldığı, arkadaşlık, komşuluk ilişkileri ile örülmüş sıcacık bir program olan Evim Lokanta, yarın saat 10.45’te Kanal D’de başlıyor.

SON DAKİKA!!!  Gelin Evi 23 Haziran 2017 Show TV'de İşte Birincisi Belli oluyor? Kim Kazandı? Birinci Olacak?