Bir sorun mu var başvuru yapanlar yarışmaya katılıyorlar işte Başarılı performansı sonrasında koşarak annesine ve ailesine sarılan Uçan, hem kendisi ağlayacak, hem 10’ları hem de ’ı ağlatacak. Yaşanan duygusal dakikalardan sonra Uçan’ın annesi “Şu an şansımızın döndüğüne inanıyorum.

Show TV Bir Sorun Mu Var son bölüm hangi gün: 17 Temmuz Pazartesi / 2017, Ali Sunal Bir Sorun Mu Var bölüm yayın saati: 21.45’de

“Bir Sorun mu Var?”, 15’inci randevusuna çıkıyor. Programda Gökay Uçan, 10’lar ile olan mücadelesine kaldığı yerden devam edecek. Kazanacağı ödül ile ne yapacağını yarışma boyunca söylemeyen yarışmacının sırrı ise, 500 bin TL’lik soruya gelince ortaya çıkacak. Başarılı performansı sonrasında koşarak annesine ve ailesine sarılan Uçan, hem kendisi ağlayacak, hem 10’ları hem de Ali Sunal’ı ağlatacak. Yaşanan duygusal dakikalardan sonra Uçan’ın annesi “Şu an şansımızın döndüğüne inanıyorum. Bir hastalıktan dolayı alyansımı satmıştım. Oğlum ‘Anne kazanırsam sana ben alacağım’ demişti. Onun çok mutlu olmasını diliyorum” temennisinde bulunana annesinin sözleri duygusal anlara sebep olacak. Günün ikinci yarışmacısı ise Büşra Aksu olacak.

SON DAKİKA!!!  Bir Sorun Mu Var 1 Haziran 2017 Burhan Dursun okuma grubu