Hayatta herşey var 8 Ocak 2018 ~ Haftalık Burç Yorumları Beyaz TV’de

Hayatta herşey var 8 Ocak 2018 ~ Haftalık Burç Yorumları Beyaz TV’de

Hayatta herşey var 8 Ocak 2018 izle, Hayatta herşey var izle, Hayatta herşey var Son Bölüm Nuray Sayarı i
Ana Sayfa KÜNYE

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
İmtiyaz Sahibi Adı – Soyadı

Ahmet Suat Yayla
ahmetsuat.y@dizibilgitv.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Genel Yayın Yönetmeni Adı – Soyadı

Ahmet Suat Yayla
ahmetsuat.y@dizibilgitv.com

EDİTÖRLER

aaa@dizibilgitv.com
aaa@dizibilgitv.com
aaa@dizibilgitv.com

REKLAM REZERVASYON

A. Suat Yayla
reklam@habergecehatti.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@dizibilgitv.com

ADRES

TEL : 00 90 545 717 15 25
Kasım Paşa Mahallesi 201 Sokak Numara 8 Menderes/İZMİR

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : O haber

YAYIN İLKELERİ
Dizibilgitv.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Dizibilgitv.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin
Dizibilgitv.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@dizibilgitv.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Uğur Dündar tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.dizibilgitv.com However, sometimes the www.dizibilgitv.com uses third parties to process your information. www.dizibilgitv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.dizibilgitv.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.dizibilgitv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.dizibilgitv.com and its services. When you use www.dizibilgitv.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.dizibilgitv.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitemap
Dizi Bilgi TV | Dizibilgitv.com