hangimiz-sevmedik-16-bolum-ozet-fragmani-26-kasim-ipuclari

16.bölüm izle yayın saati: 20.00’da

izle hangi gün: 28 Kasım Pazartesi

Adile ve Münir’le ilgili Büyük Sürpriz!

TRT 1’in Yeşilçam filmi tadındaki sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik’in 16.Bölümü yine sürprizlerle dolu…

Yeşilçam sıcaklığını televizyonlara taşıyan Hangimiz Sevmedik, yine dopdolu ve keyifli… TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede izleyicilerin büyük beğenisini toplayan dizinin yeni bölümü,

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat gibi usta oyuncuların yer aldığı Hangimiz Sevmedik, özlenen Yeşilçam sıcaklığını yaşatıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikâyeleriyle aile, dostluk, yardımseverlik, paylaşımcılık gibi duyguları izleyiciye yansıtıyor.

Adile ve Münir Şener ile Ayşen’in nişanını atıyor. Ortalık karışıyor!

Tuncay ve Sevda’nın arasındaki münasebeti öğrenen Adile ve Münir büyük bir şok geçirir. Bir de üstüne Müşfik’in gelip Şener ile Ayşen’in evini tuttuklarını söylemesi işleri iyice karıştırır. Bunun üstüne Adile ve Münir Şener ile Ayşen’in gıyabında nişanı atar.

SON DAKİKA!!!  Hangimiz Sevmedik 28. Bölüm neler olacak? 27 Şubat özeti

Ancak Şener ve Ayşen’in ayrılmaya hiç niyetleri yoktur. Adile ile Münir yine onları eve almaz. Fakat bu kez Tarık , Itır , Sevda ve Tuncay da onların yanındadır.

Diğer yandan Itır’ın aklına Emel ile İlyas’ın ayrılabilmesi için bir plan gelir. Bu planı duyan Emel ile İlyas biraz buruk da olsalar kabul ederler.

Çocuklarından gördükleri tepkiye çok içerleyen Münir ve Adile onlara bir ders vermeye karar verirler. Fakat işler istedikleri gibi sonuçlanmaz. Yuvacık mahallesini Adile ve Münir ile ilgili büyük bir sürpriz bekler.

İsmini Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden alan dizi; sürprizlerle dolu hikayeleri ve karakterleriyle Yeşilçam’a göndermeler yaparak özlenen sıcaklığı, dostluğu, sevgiyi ve aile yaşamının güzelliklerini sizlere hissettirecek.