Çember: Şehrin Günahları Filmi tvde ilk kez yayınlanan filmler ; Olay yerine gelen Barış Başkomiser ve ekibi iki ay öncede aynı şekilde öldürülmüş başka birinin bulunması yüzünden bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünür.

Çember: Şehrin Günahları Filmi Star TV’de hangi gün: 10 Temmuz Pazartesi / 2017, Çember: Oyunu Bozuyorum Filmi yayın saati saati: 20.00’de.

: Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor. Melisa Sözen, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ, Füsun Erbulak.

: Şehrin Günahları’da ekibi zor saatler bekliyor, Belgrad ormanında göğsünden okla vurulmuş bir ceset bulunur. Olay yerine gelen Barış Başkomiser ve ekibi iki ay öncede aynı şekilde öldürülmüş başka birinin bulunması yüzünden bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünür. Her ikisi cesedin elleri ve gözleri bağlanmış, kulak zarları patlatılmıştır. İki cesedinde ağzından Kuran-ı Kerim’in Beled süresine ait sureler çıkar.

Ekip araştırmaya başladıkça iş başka boyutlara ulaşır. Ormanda bulunan üçüncü cesetle beraber Barış başkomiser ve ekibini zor saatler beklemektedir. Katilin surelerle vermek istediği mesaj nedir? Üç cesedin arasında geçmişte ne gibi bir bağ vardır?

SON DAKİKA!!!  Korku Komedi Bana Normal Aktiviteler Filmi | Tv'de ilk kez Kanal D'de 29 Temmuz Cumartesi