, eşinin ailesinin yalancılıkla suçluyor. Gerçeğin Peşinde 11 Temmuz 2017 tarihli yayınında, ’in teyzesi, Hüsnü Kopuz’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söylediklerine göre kız kardeşinin çok darp edildi. Hüsnü Kopuz kızının yanında eşini Bir çok defa darp ettiğini söylüyor. Hüsnü Kopuz eski eşi ve kızı ’e Şiddet mi uyguluyordu?

Sibel Çakmak’ın Bahattin Çakmak yeni Elif Ceren’in nerede olduğunu biliyor mu? Sibel Çakmak’ın ağabeyi Bahattin Çakmak yeğeni Elif Ceren’in nerede olduğunu biliyor mu? Elif Ceren’in teyzesi konuşmalarında devamlı Hüsnü Kopuzu suçluyor ve Ellerinde darp ile alakalı birçok rapor olduğunu söylüyor, fakat Hüsnü Kopuz bunların hepsinin çok yalancı olduğunu ifade ediyor.

“Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün saat 16.15’de canlı yayınla TV8’de. “Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün canlı yayınla TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yıllarca yaptığı programlarla kayıpları kavuşturan, cinayetleri aydınlatan ekranın güvenilir yüzü Serap Ezgü “Gerçeğin Peşinde” programı ile geri dönüyor.

SON DAKİKA!!!  Kalp Atışı 1. Bölüm 2.Fragman 29 Haziran Perşembe