Ateşböceği Dizisi’nin 1. bölüm Fragmanı Star TV’de. . Ateşböceği Dizisi yeni bölümde neler olacak? Ateşböceği Dizisi son bölümünde ne oldu?

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’i bir araya getiren dizi çok yakında Star’da başlayacak. Masalsı bir aşk yaz dönemi Star Ekranlarında! Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor. Mia yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

Aslı ve Barış’ın aşkı çok konuşulacak. Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir) Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı ( Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği.İkilinin yolları kesişince, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler.

Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile kısa sürede izleyenlerin favorisi olacak.

Haberin Kaynağı : startv.com.tr/dizi/atesbocegi

SON DAKİKA!!!  Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada kızı sordu ve babası Rutkay Aziz cevapladı