bodrum-masali-14-bolum-ozet-fragmani-27-kasim-ipuclari

14.bölüm izle yayın saati: 20.00’da

izle hangi gün: 27 Kasım Pazar 2016

Kanal D’nin, yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe ,Dilan Çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır ,Ebru Unurtan, Yener Gürsoy ,Ezgi Şenler, Serel Yereli ,Zehra Yılmaz ,Nazlı Kar, Basri Albayrak , Cemalettin Çekmece ,Tülin Yazkan ve Tugay Bahşi’ nin yer aldığı sevilen dizisi “Bodrum Masalı” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.

SON DAKİKA!!!  Bodrum Masalı Keman Hocası Nejat Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu ve Yaşı?

Evren, Faryalı’yı kurduğu tuzağa çekmiş, ondan hesap sormayı planlamaktadır ancak işler umduğu gibi gelişmeyecektir. Ateş, Aslı ve Kelebek, Su’nun hayalini gerçekleştirmek üzere Cahit’in inşaatından malzeme indirmiş ama yakalanmışlardır. Alara’nın Ateş’i kazanmak için kurduğu bir düzendir bu.

Onları izleyen bir çift göz daha vardır. Alara ise planlarını bozmak için harekete geçildiğinden habersiz zaferine hazırlanmaktadır. Gözde ise Evren’in Yıldız’a dönüşüne bozulmuştur. Evren’i affetmemeye bu kez kararlı görünmektedir.