yeni bölümünde diziye katılan Keman hocası Nejat kimdir? Gerçek adı hayatı fiziki özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Keman Hocası Nejat ünlü bir orkestra şefi olarak diziye dahil olmuştur, keman hocası Nejat su ile tanışır. Fakat Su ona bir kere olsun keman çalması için ve dinlemesi için rica eder, Fakat Nejat kabul etmez Dizimin sonlarına doğru bu bölümünde keman hocası Nejat kabul eder.

bodrum-masali-kivanc-kasabali

Bu şekilde diziye giriş yapmış olan Nejat gerçek adı Kıvanç Kasabalı 1975 İstanbul doğumludur 41 yaşındaki oyuncu 1 85 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Kıvanç Kasabalı Bedel dizisindeki oyuncu Sedef Avcı ile 2005 yılında evlenmiş 10 yıldır evli MUTLU BİR HAYATLARI VAR.

Kıvanç Kasabalı oynadığı diziler Yaprak Dökümü Cem, Merhamet dizisi Sinan, ayrılsak da Beraberiz dizisi İtalyan adam, Kanlı Düğün dizisi Cemal, Küçük Kadınlar dizisi Ozan, Ağlatan Dans dizisi Mersin rolünde oynamıştır.

bodrum-masali-keman-hocasi-nejat-kim

Bodrum Masalı 13. bölüm 20 Kasım günü diziye yeni katılan keman hocası Nejat yani gerçek ismi Kıvanç Kasabalı hakkında bilgilerimiz Şimdilik bu kadar diziye katıldı hayırlı olsun dizi bilgi TV olarak tüm diziler hakkında haberleri ve bilgileri takip edebilirsiniz.

         
İlginizi çekebilir  Bodrum Masalı 24. Bölüm özeti 19 Şubat 2017 Kanal D